„ЛИНА“ подкрепи благотворителния „Мач на надеждата“ на Фондация „Стилиян Петров“

На 6 юни стадион „Лазур“ в Бургас се превърна в място, което събра хиляди хора около една обща кауза – подкрепата в борбата с онкологичните заболявания. Лаборатория „ЛИНА“ имаше честта да бъде сред партньорите на благотворителния „Мач на надеждата“, организиран от Фондация „Стилиян Петров“.

inline-image

Събитието привлече известни футболисти, спортни легенди, обществени личности и хиляди зрители, които показаха своята съпричастност към каузата. Атмосферата на стадиона беше изпълнена с емоции, аплодисменти и послания за надежда, подкрепа и солидарност.

Благодарим на Стилиян Петров за отдадеността към тази благородна инициатива и за усилията му да обединява хората в подкрепа на борбата с онкологичните заболявания. Благодарим и на всички, които изпълниха трибуните на стадион „Лазур“ и превърнаха събитието в истински празник на съпричастността и доброто.

За лаборатория „ЛИНА“ беше чест да подкрепи кауза, която насочва вниманието към значението на профилактиката и грижата за здравето.

inline-image

снимки: Фондация "Стилиян Петров"

Всички новини
2026-06-10

facebook twitter linkedin viber whatsapp